Фільтр очищення води 3/4 Побутові магістральні колби фільтри для холодної води Atlas Filtri Італія

влевовправо
DP Mono OT TS Atlas - колби, призначені для одностадійного очищення води. Їх можна використовувати як з картриджами SX зі стандартними плоскими прокладками (DOE), так і зі спеціальними картриджами BX з швидкороз'ємним з'єднанням і подвійним кільцем ущільнювача. Правильне розташування картриджів SX забезпечується за допомогою системи центрування Filter-Fit.

| Висота | 10" |
| Серія | DP MONO |
| Стакан | прозорий |
| Різьбове підключення | 3/4" внутрішня різьба |
| Максимальна температура | 45°C |
| Максимальний рабочий тиск | 8 бар (116 фунтів/кв. дюйм) |
| Матеріали | армований поліпропілен, ПЕТ |
| Комплектація | колба фільтра, кріплення, ключ |
| Виробник | Atlas (Італія) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atlas |
| Країна виробник | Італія |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Максимальний тиск на вході | 8 атм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 122 мм |
| Діаметр | 107 мм |
| Висота | 325 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип комплектуючого | Корпус, колба |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Призначення комплектувального | Магістральний фільтр, Фільтр під мийку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴








