Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник: Honda
-
Тип: Культиватор
-
Тип двигуна: Бензиновый
-
Марка двигуна: OHV
-
Максимальна ширина обробки: 30
-
Максимальна глибина обробки: 16
-
Система запуску: Механический стартер
-
Трансмісія: Черв'ячний редуктор
-
В комплекте оборудования:
Защитные крылья, Транспортировочное колесо, Фрезы
-
Гарантійний термін: 12 мес
-
Стан: Новое
-
-
Характеристики двигуна внутрішнього згоряння
-
Потужність двигуна: 4.7 л. с.
-
Об'єм двигуна: 35.8 куб.см
-
Тактность двигуна: Четырёхтактный
-
Кількість циліндрів: 1
-
Система охолодження двигуна: Повітряна
-
Об'єм паливного бака: 0.65
-
Витрата палива: 0.7
-
-
Габаритні розміри
-
Вага: 17 кг
-
Мотокультиватор чотиритактний HONDA GX 35 ― високоякісний апарат, призначений для якісної обробки землі.
Дана модель ефективно функціонує від 4-х тактного бензинового двигуна (даний тип двигуна набагато надійніше, тихіше, економічніше 2-х тактний) потужністю 4,7 л. с., а в якості активної частини виступають зносостійкі фрези, виготовлених з кованої сталі.
Зручність в роботі забезпечує еліптичний кермо і м'які ручки, які поглинають всю вібрацію і захищають руки від зісковзування.
Завдяки складаний конструкції і невеликим габаритам, апарат легко зберігати і транспортувати.
Особливості:
Якісні фрези
Високоякісна збірка
Низьке споживання палива
Висока потужність і продуктивність
Міцні колеса і складається ручка
Надійний чотиритактний бензиновий двигун
Досить маневрений та легкий в експлуатації апарат
Технічні характеристики:
Двигун Чотиритактний, одноциліндровий
Охолодження ― Повітряне
Тип запуску ― Ручний стартер
Потужність ― 4,7 л. с.
Об'єм двигуна ― 35,8 см3
Швидкість холостого ходу ― 3000 об/хв
Максимальні оберти ― 7000 про/хв
Ширина обробки грунту ― 300 мм
Глибина обробки грунту ― 160/100 мм
Обсяг паливного бака ― 0,65 л
Вага ― 17 кг
Комплектація:
Мотокультиватор чотиритактний HONDA GX 35
Колеса для транспортування
Захисні крила
Фрези
Картонна упаковка
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honda |
| Страна производитель | Япония |
| В комплекте оборудования | Культиватор, Транспортировочное колесо, Фрезы, Защитные крылья |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество передач | 1 вперед |
| Максимальная глубина обработки | 16 см |
| Максимальная ширина обработки | 30 см |
| Марка двигателя | OHV |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Сцепление | Муфта |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Трансмиссия | Червячный редуктор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество оборотов двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 4.7 л. с. |
| Объем двигателя | 35.8 куб. см |
| Объем топливного бака | 0.65 л |
| Расход топлива | 0.7 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 11 030 ₴
