Бытовой фекальный насос погружной 1,1 кВт с измельчителем для выгребных ям, грязной воды WQD 10F

- Готово к отправке
- Код: Rona WQD 10F зел.5
2 204 ₴
- +380 (93) 832-15-00
- +380 (96) 059-57-37Технічна підтримка
Побутовий фекальний насос занурювальний 1,1 кВт з подрібнювачем для вигрібних ям, брудної води WQD 10F

- Гнучкий шланг 5м
- ВИХІД 2 ДЮЙМА ДЛЯ З'ЄДНАННЯ ШЛАНГУ 50мм
- ЕЛЕКТРИЧНИЙ КАБЕЛЬ 6м
- Турбіна для подрібнення чавунна
- ТЕПЛОВИЙ ЗАХИСТ
- ПОПЛАВКОВИЙ ВИМИКАЧ
100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОДУКТ
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----------------------------------------------
Фекальний насос Rona для брудної води з подрібнювачем – найкращий у своєму класі, з реальною потужністю 1,1 кВт.
Максимальна висота підйому 10м!
Подивіться на фото, наскільки якісною є наша помпа. Нам подобається їх продавати, тому що до цього товару практично немає претензій – тоді й покупець, і ми спокійні.

ОПИС
Насос з подрібнювачем WQD 10f 1,1 кВт є одним з перших насосів на ринку і найбільш надійним з реальною високою потужністю 1,1 кВт.
Остерігайтеся насосів китайських конкурентів, які дають параметри від 2000 до 3000 Вт - якщо ви маєте якесь уявлення про це, очевидно, що це абсурд і неможливо - тільки двигун з такою потужністю має бути втричі більшим, ніж весь насос.

Ідеально підходить для вигрібних ям , брудної води, викачування фекалій, каналізації, зливної ями будинку, ферм, будівництва, присадибних ділянок. Пристрій має велику потужність та оснащений чавунною турбіною з лопатями, загостреними на кінцях. Насос повністю занурювальний.

Вона ретельно переробляє тверді частинки розміром до 30мм придатні під насос, при обертанні нержавіючого валу зі швидкістю 2850 об/хв.



Шланг гумовий, армований капроновою ниткою. Витримує тиск до 6 бар.
Застосовується при перекачуванні брудної води за допомогою дренажних та фекальних насосів для подачі води під тиском з різними видами рідин. За рахунок своєї гнучкості зручний для зберігання, перевезення та швидкого застосування.

- Напруга: 220 В, 50 Гц (від мережі)
- Максимальна потужність: 1,1 кВт – реальна
- Має ручку для підвішування
- Максимальна подача 10000 л/год.
- Максимальний напір: 10м
- Вага: 11 кг
- Діаметр зливу води: 2 дюйми
- Довжина електричного кабелю: 6 м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rona |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 10 м |
| Пропускная способность | 10 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Повышение давления | Нет |
| Максимальная глубина погружения | 10 м |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 30 мм |
| Вес | 10.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Чугун, Алюминий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 400 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 6 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальное количество пусков в час | 20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Насос зі шлангом | в комплекті |
| Тип назначения | Погружной насос фекальный (дренажный) 1,1 кВт с измельчителем для грязной воды, фекалий, сливных ям WQD 10-10 |
- Цена: 2 204 ₴








